Богуш Денис Олександрович

Президент Bohush Communications, www.bohush.org.ua, Віце-президент Української PR Ліги www.pr-liga.org.ua, Голова Ради Міжнародної асоціації Вільна Україна www.freeua.org, засновник Центру дослідження Росії www.r-studies.org, Член Міждународної ассоціації паблик рілейшнз (Member of IPRA, www.ipra.org) в Україні, член Всесвітньої ради IPRA (2006-2009). Автор системи виховання нової еліти «Сила землі» www.sylaz.org. Автор біля 30 брендів.

Особистий сайт www.bohush.org. Спеціаліст зі стратегічних комунікацій та PR в політиці та бізнесі.

Закінчив Київську вищу школу паблік рілейшнз при Інституті соціології НАН України. Також проходив навчання і стажувався у Великобританії (Conservative Training College, Westminster, London) з політичного PR.

Один з розробників виборчої кампанії Віктора Ющенка в 2002 і 2004 роках (у групі Ігоря Грініва). Розробник стратегій і учасник виборчих кампаній в багатьох країнах світу - Україні , Росії, Білорусії, Польщі, Молдавії, Азербайджані. Також автор книг з PR, політичних технологій, рефлексотерапії та бойових мистецтв. Спікер IPRA Саміту у Лондоні 2005 року. Автор проектів: Імідж України - імідж регіонів, Форум політичних стратегій. Автор системи «Альфа-контроль» www.alpha-control.org.

У бізнесі - проекти в банківській, автомобільної, авіаційної та медійної сферах, роздрібної торгівлі та харчової промисловості. Успішні PR-кампанії в бізнесі для ТМ: Fozzy Group, Сiльпо, Фора, Аеросвіт, Оболонь, Живчик, АвтоЗАЗбанк, УкрНет, Секретаріат Президента України, Міністерство закордонних справ України, Мерія міста Одеси, ГУАМ, ОБСЕ, політичні партії, The NewsMarket (США), Automotive Laithing (Німеччина) тощо.

На кафедрі викладає дисципліни: «Практика рекламної та ПР діяльності», «Технології виборчих кампаній».