Парфенюк Ігор Миколайович

Викладач кафедри, кандидат наук із соціальних комунікацій. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв й здобув кваліфікацію магістра з менеджменту організацій, менеджменту зв’язків з громадськістю. Захистив дисертаційне дослідження на тему «Сучасні інформаційні війни в Україні: комунікаційні, соціокультурні, історичні аспекти».

Парфенюк І. М. – учасник освітнього проекту «PR-Ukraine. Growthin PR», програми з політичних технологій «PolitPR», міжнародного стажування з менеджменту в Польщі на автомобільному заводі «KORAM ZZM POLAND Sp. zo.o.» та органах польської законодавчої влади «Sejm Rzeczypospolitej Polskiej». Має практичний досвід організаційної, журналістської, рекламної роботи та PR-діяльності: працював кореспондентом у тижневику «Літинський вісник», в організаційних й агітаційних відділах українських політичних партій та виборчих штабах, журналістом в журналі «Ділова панорама» київської Торгово-промислової палати, PR-менеджером у компанії «TradeMaster».

Основні навчальні курси, які викладає на кафедрі: «PR в органах державної влади», «Реклама у виставковій діяльності», «Інформаційні війни», «PR у соціокультурній сфері», «Виставкова та фестивальна діяльність».