Рибаченко Віктор Федорович

Професор з наказу, заслужений працівник культури України.

Член Спілки журналістів України, заслужений працівник культури України, шеф-редактор американської української незалежної газети «Час і Події» (Чикаго). Архів журналістських публікацій налічує понад 700 статей.

Ведучий прямоефірної програми «Гарячі новини з України» на радіо «Юкі драйв» (Чикаго), вівторок-п’ятниця щодня. Автор численних наукових публікацій.

Автор і постійний ведучий низки телевізійних і радіопрограм (1980-2007 рр.) на Держтелерадіо України та ТРК «Київ»: «Трикутник», «Істина дорожче», «Молодіжна студія», «Гарт», «Вечірня розмова» тощо.

Віце-президент Асоціації політичних психологів України, член Координаційної Ради Міжнародної Спілки іміджмейкерів.

Працював у Кабінеті Міністрів України, Верховній Раді України, Державному комітеті зв’язку та інформатизації (помічник голови комітету з політичних питань), Інституті філософії АН України, Інституті психології АПНУ. Був керівником декількох виборчих кампаній до Верховної Ради України по мажоритарному округу (успішно завершилися дві з них обранням народного депутата), членом штабу ряду інших кампаній.

Нагороджений відзнакою «Лідер України», орденами Св. Рівноапостольного Князя Володимира, Михаїла Архистратига, Нестора-Літописця, Христа Спасителя.