Дікарєв Олександр Іванович

Доцент кафедри міжнародних відносин, кандидат політичних наук.

Закінчив Київський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Іноземні мови (англійська та німецька), Ужгородський державний університет за спеціальністю «Французька мова та література» і «Правознавство», Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Банківська справа. Банківський менеджмент».

У 2001 році захистив дисертацію на тему: «Регіональний вимір європейської інтеграції». Автор більш ніж 30-ти наукових статей, монографій: «Ядерний фактор у міжнародних відносинах та економічній дипломатії», «Дипломатичний інструментарій в міжнародному маркетинговому середовищі ринку паливно-енергетичних ресурсів», «Стратегії для України: дипломатичні, геополітичні та енергетичні витоки інтеграції», «Інституалізація дипломатії в зовнішньоекономічній діяльності на світових ринка паливно-енергетичних ресурсів», «Внешнеэкономическкие стратегии на рынки природных ресурсов: энергетическая дипломатия, право, финансы», «Антикризові стратегії китайської дипломатії», «Стратегії ресурсної дипломатії в рамках чотирикутника: Сполучені Штати Америки – Російська Федерація – Китайська Народна Республіка – Європейський Союз»; навчального посібнику «Країнознавство: геостратегічний вимір відносин держав».

На кафедрі викладає дисципліни «Країнознавство», «Рада Європи: політико-правовий механізм співробітництва», «Міжнародні відносини та світова політика», «Інформаційна безпека у міжнародних відносинах», «Історія дипломатії та основи світової політики».