Семчинський Костянтин Валерійович

Кандидат філософських наук, доцент. До сфери наукових інтересів входять: ненасильницький рух за соціальні зміни, пост-конфліктне примирення і стратегічне миротворення, масова комунікація в світовому політичному процесі, міжнародні відносини і геополітика. Автор понад 30 праць із проблематики війни і миру, яку досліджує як в теоретичному, так і в практичному вимірах. Координатор проекту «Інститут миру» громадсько-політичної організації «Громадянська ініціатива: інститут стратегічного аналізу і прогнозування». Викладає дисципліни: «Міжнародні системи і глобальний розвиток», «Глобальні проблеми світового господарства і міжнародних відносин», «Зовнішня політика країн пострадянського простору», «Зовнішня політика провідних країн Азії, Африки, Латинської Америки, ЄС та Північної Америки».