Всеукраїнська студентська газета "Ять"

Всеукраїнська студентська мотивуюче-демотивуюча газета "Ять". Цей проект спрямований на практичне застосування професійних умінь і навичок студентів з редагування, макетування, верстки, дизайну тощо. Працюючи над кожним номером студенти мають можливість реально поринути у роботу редакції, планувати та готувати контент видання, розподіляти між собою обов'язки, чітко виконувати поставлені завдання... Для підвищення якості видань створена жива конкуренція, адже одночасно з цим виданням виходять ще кілька альтернативних студентських видань. Таким чином кожен наступний номер базується на аналізі власних та чужих помилок, відбувається пошук нових і актуальних тем, підвищується якість текстів та оформлення видання.

Веселий та нестандартний, творчий та вмотивований колектив студентів спеціальності видавнича справа та редагування під керівництвом Ситника О.В. запустили новий студентський проект "Мотивуюче-демотивуюча газета "ЯТЬ". Мотивацією цього проекту є демотивувати безпідставні розмови про неспроможність випуску якісної студентської періодики.

До співпраці залучаються студенти Факультету небайдужі до студентського життя. Шпальти цієї газети можна переглянути на п'ятому поверсі на дошці оголошень біля розкладу та на офіційному сайті jat.in.ua та сайті нашої кафедри у розділі "Студентські видання" . Також організована електронна підписка на видання, яку легко отримати надіславши листа із текстом "Хочу ЯТЬ" на адресу поштової скриньки   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо маєте бажання розмістити інформацію у виданні, надсилайте матеріали на адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Сподіваємось, що в нашій газеті ви знайдете багато корисної та цікавої для вас інформації. І, до речі, «Ять - культура» - це не зіпсована молодь, а індивідуальності, котрі прагнуть досягнути чогось у житті та щодня доводять світові свої переконання та погляди. Зацікавлені? =) Долучайтесь!!!

Хочете переглянути наші номери? Тисніть "Детальніше"!