• practice01
  • practice56

Факультет журналістики та міжнародних відносин — Практика

Асистенська практика магістрів-соціологів продовжується

Цього тижня студенти магістратури спеціальності "Соціологія" продовжують асистентську практику. Під керівництвом викладачів кафедри, магістранти від початку до кінця готують плани і тексти лекцій, читають лекції для студентів молодших курсів, відповідають на їх запитання. Асистентська практика - це унікальна можливість спробувати себе у новій ролі - викладача. В той же час вона є і важливим етапом навчального процесу, адже через навчання інших та передачу досвіду, сприяє систематизації, кристалізації, переосмисленню власних знань. І, слід сказати, магістранти-соціологи справляються з поставленими завданнями успішно.

На кафедрі іноземної мови пройшла науково-педагогічна практика магістрантів

Навчитися дослідницької та педагогічної діяльності за короткий термін досить складно. Тому науковому керівнику важливо грамотно допомогти своїм підопічним, студентам-магістрантам 5 курсів, в організації та проведенні науково-дослідної і особливо педагогічної роботи (практики).

Практичне знайомство студентів із реаліями професій

Студентська практика – це один з найголовніших етапів у процесі опанування майбутнім спеціалістом обраного фаху. У вихованців Київського національного університету культури і мистецтв вже майже завершилася зимова практика, тож дізнаємося їхні враження про захопливе знайомство з реаліями професій.