• Pr6
  • Y3

Факультет журналістики та міжнародних відносин — Майстер-класи

PR в подіях від А до Я

На кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики продовжуються, насичені корисними майстер-класами, навчальні будні. Цього разу майбутнім медійникам про специфіку роботи у сфері піару розповіла PR-менеджер видавництва «КМ-Букс» Олена Ходорчук.

Відкрита лекція Олександри Синовец

Факультет журналістики і міжнародних відносин та Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики КНУКіМ та Департамент міжнародного співробітництва організували зустріч студентів із кандидатом соціологічних наук (Ph.D), доцентом Факультету управління та організації Силезького технічного університету м. Забже (Польща) Олександрою Синовец.

Культура і традиції Латвійської республіки

28 лютого відбулася лекція "Культура і традиції Латвійської республіки", що є однією з цілого курсу відкритих лекцій "Культура і традиції країн світу". До неї було залучено тимчасово повірену у справах Посольства Латвійської республіки в Україні Карину Лею, зустріч з якою пройшла на найвищому рівні.

Крістіна Лебідь у «сітях» КНУКіМ

Хто прагне ввести вас в оману або нанести шкоду заради власної користі чи меркантильних цілей. Звісно ж, АФЕРИСТИ! Як не потрапити на гачок до таких мисливців за чужим добром та вивести їх на чисту воду, розповіла студентській молоді Факультету журналістики і міжнародних відносин відома телеведуча і журналіст програми «Аферисти в сітях» на Новому каналі Крістіна Лебідь.

Культура і традиції Румунії

В рамках курсу відкритих лекцій «Культура і традиції країн світу» Департамент міжнародного співробітництва та Кафедра міжнародних відносин КНУКіМ організували зустріч-дискусію із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану.

Print VS Digital в українському медіапросторі

Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики продовжує серію корисних і цікавих майстер-класів від справжніх професіоналів медіа-сфери України та світу. Цього разу до майбутніх журналістів на прес-конференцію завітала головний редактор модного журналу Burda Style Ольга Юр’єва.

Тренінг з особистої безпеки журналіста

Студенти Кафедри зв’язків з громадськістю та журналістики ФЖіМВ взяли участь у тренінгові медіа-експерта Інституту масової інформації, інструктора з безпеки Ірини Земляної.

Авторська журналістика як основа розслідування

Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики Київського національного університету культури і мистецтв постійно запрошує до студентів на творчі зустрічі, майстер-класи і тренінги відомих постатей медіа-сфери. Сьогодні майбутні журналісти й піарники мали змогу особисто поспілкуватися з креативним продюсером департаменту журналістських розслідувань каналу «1+1», ведучим програми «ГРОШІ» Олександром Дубінським.