Факультет журналістики та міжнародних відносин — Фестивалі

Викладачі КНУКіМ на медіа-форумі

Викладачі кафедри зв'язків з громадськістю і журналістики КНУКіМ прийняли участь у форумі молодіжних прес-центів, який став підготовчим етапом прес-вояжу "Дніпром до Межигір'я" у рамках фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики "Весна на Дніпровських схилах", що проходитиме 19-21 травня 2017 року.

Медіафестиваль «Журналістика Today»

В Університеті культури відбувся масштабний медіафестиваль «Журналістика Today». На заході майбутні студенти Кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики поринули у захопливий світ медіасфери, сповнений корисних майстер-класів та цікавих конкурсів.

Поетичні читання на Книжковому Арсеналі

Молоді митці Літературної студії «Кожен 9-ий» Факультету журналістики і міжнародних відносин представили свої поезії на престижному VII Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».