На кафедрі іноземної мови пройшла науково-педагогічна практика магістрантів

Навчитися дослідницької та педагогічної діяльності за короткий термін досить складно. Тому науковому керівнику важливо грамотно допомогти своїм підопічним, студентам-магістрантам 5 курсів, в організації та проведенні науково-дослідної і особливо педагогічної роботи (практики).

Педагогічна практика, як один з основних елементів освітнього процесу магістрантів, дуже важлива. Безпосереднє проведення занять і контакт з учнями дозволяє чітко визначити організаційно-методичні етапи роботи, розвиває культуру мовлення і спілкування, вчить технічно грамотно відповідати на запитання студентів; підготовка різних варіантів тестування (в тому числі і з використанням ПК), плакатів, схем дозволяє зміцнити навички систематизації даних, викладу матеріалу в логічній послідовності і т.д.

Магістр кафедри іноземної філології Плющ Валентина провела практичні занняття з англійськой мови для студентів 1 курсу факультету журналістики і міжнародних відносин. Кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри іноземної філології Нипадимка Алла Сергіївна поділилася своїм професійним досвідом с Валентиною, та відзначила відповідальне ставлення магістрантки до підготовки і організації практичних занять, а також професійний рівень їх проведення.

Теги: Іноземна філологія та переклад, Практика