Культура і традиції Румунії

В рамках курсу відкритих лекцій «Культура і традиції країн світу» Департамент міжнародного співробітництва та Кафедра міжнародних відносин КНУКіМ організували зустріч-дискусію із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану.

Представила високоповажного гостя начальник Департаменту міжнародного співробітництва, кандидат культурології, доцент Оксана Білецька.

Модератором заходу був кандидат історичних наук Володимир Наконечний.

Крістіан-Леон Цуркану завітав до студентів КНУКіМ, аби представити свою країну, ознайомити з історією, традиціями, культурою та звичаями.

За словами посла, Україна та Румунія мають багатовікові спільні історію і традиції.

Крістіан-Леон показав молоді цікаву відеопрезентацію найдивовижніших куточків Румунії з її надзвичайними пам’ятками архітектури, природою та відомими туристичними місцями.

Найголовніше те, що на зустрічі спікер спілкувався виключно англійською мовою. КНУКіМівці чудово розуміли Крістіана-Леона, ставили питання та вели діалог з гостем на різні теми: політики, релігії, культурних цінностей і традицій Румунії та професії дипломата в цілому.

Лектор зазначив, що столицю Румунії Бухарест часто називають «маленьким Парижем Сходу», оскільки це місто здавна славилось своєю культурною спадщиною і розкішними пам’ятками.

Підсумовуючи свою промову, Крістіан-Леон Цуркану зауважив, що наші країни і народи дуже схожі між собою. Він висловив подяку за теплий прийом, відкритість та щирий інтерес до культури і традицій його країни та наголосив, що приїжджаючи до України, відчуває себе як вдома.

Студенти Кафедри міжнародних відносин КНУКіМ відвідали ще одну змістовну зустріч, де отримали нові знання про неймовірну країну Румунію, таку схожу і таку відмінну від нашої. Далі на молодь чекають не менш насичені зустрічі із представниками різних країн світу.

Теги: Майстер-класи, PR і журналістика