Збірна КНУКіМ з волейболу в трійці кращих!

Збірна КНУКіМ із волейболу ввійшла до трійки переможців! Змагання відбувалось серед студентських команд ВНЗ Печерського району столиці.

Першість з волейболу виборювали 6 команд, які були поділені на 2 підгрупи шляхом жеребкування. Підгрупа №1: НТУ, КНУТД, ТНУ; і підгрупа №2: НУФВС, ВІТІ та КНУКіМ. Спортивна команда Університету культури змагалась із вишем ВІТІ.

Склад спортивної команди КНУКіМ: Максим Рак, Валерія Даранова, Ольга Юрченко, Дар’я Хилько, Катерина Тарасова, Олександр Щербинський, Дмитро Макуха. Тренер успішної цілеспрямованої збірної – старший викладач Едуард Довгопол.

Гра була напруженою, та нашій збірній вдалося здобути перемогу з чудовим рахунком 2:0. Як результат команда КНУКіМ з волейболу посіла друге місце у підгрупі та завоювала право грати у фінальній частині змагань зі збірною КНУТД.

Виборювати призове місце виявилося ще складніше: змагання вимагало неймовірної самовіддачі, сконцентрованості та налагодженої командної співпраці. Перемогу в нелегкій грі отримала команда Університету культури з рахунком 3:2 та зайняла почесне 3-тє місце.

Спортивний клуб КНУКіМ вітає збірну команду вишу з волейболу, бажає учасникам подальших успіхів і перемог!