Student`s day ukrainianparty

Університет культури масштабно відсвяткував День студента в концертному клубі «Bel étage».Святкування пройшло під символічною назвою #Ukrainianparty – зі сцени молодь вітали найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу.

Культурно-творчий комітет Студентського парламенту вишу на заході оголосив про конкурс, організований спільно з автошколою «АвтоМАГ».

Учасникам необхідно зробити креативне фото з будь-яким транспортним засобом, опублікувати його в соціальній мережі Instagram з хештегами #спкнукім та  #автомаг, позначити на фото сторінку Студентського парламенту – @studparlament_knukim  і надіслати публікацію у direct профілю.

Переможець, якого оголосять на початку грудня, отримає можливість безкоштовно навчатись в автошколі.

Запалювала концертний зал переможниця телешоу «Співай як зірка», екс-солістка гурту «ВІА Гра», зірка рок-опери «Моцарт» OSTROVSKAYA, створюючи неймовірну атмосферу свята.

Стилізовані українські народні пісні у  виконанні гурту «Рвані міхи» студенти зустріли гучними оплесками та вигуками. Молодь із задоволенням підспівувала артистам протягом усього виступу.

Не стримуючи емоцій, студенти танцювали під пісні співачки «з перчинкою» – СолоХи і номінантів музичної премії «M1 Music Awards 2016» – гурту «Селфі».

Фіналіст телевізійного шоу «Голос країни», студент Університету культури Антон Якубовський представив свою нову авторську пісню.

Популярними хітами вітали: випускниця університету – співачка ЕКА і творчий дует вишу, учасники шоу «Х Фактор», «Голос країни», «Співай, якщо зможеш» Михайло та Катерина Нікіцькі.

Шквал овацій викликав  виступ Михайла Поплавського. Для студентів він виконав їх найулюбленіші пісні – «Юний орел» та «Приречений на любов».

«Вітаю вас із Міжнародним днем студента!

Студентські роки – найкрутіші роки вашого життя!

Живіть по максимуму і з оптимізмом!

Добра вам, любові і шаленого студентського кохання!» – звернувся до молоді Михайло Поплавський.

У концертному залі панувала атмосфера драйву та  позитиву. Після спільного виконання гімну Університету культури студенти відправилися на гучне afterparty – запальну дискотеку.