Медіафестиваль «Молоді і креативні»

В Університеті культури на Кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся всеукраїнський медіафестиваль «Молоді і креативні». Учасниками фестивалю стали абітурієнти зі Львова, Кривого Рогу, Кропивницького, Житомира, Славутича, Старокостянтинова, Бердянська, Святогірська, Чернівців, Полтави, Кременчука, Миколаєва і столиці.

Вітальним словом відкрила медіафестиваль заступник декана Факультету журналістики і міжнародних відносин, кандидат історичних наук, доцент Вікторія Соломатова.

«Мені надзвичайно приємно, що сьогодні до нас завітала талановита молодь майже з усієї України. Ви майбутнє професійної журналістики і   маєте опанувати сучасні тренди медіагалузі.  На кафедрі PR і журналістики Університету культури працюють професійні практики і теоретики, котрі допоможуть розкрити ваш творчий потенціал. У виші якісна освіта неодмінно поєднана із практичною складовою і насиченим студентським життям.  Саме ви через декілька років будете створювати нові тренди медіаіндустрії, адже в Університеті культури народжуються нові зірки», – сказала Вікторія Василівна.

Для юних журналістів і піарників творча команда факультету продемонструвала відеопрезентацію майстер-класів, івентів, тренінгів і зустрічей з відомими особистостями,  що відбулись за останній час, аби гості мали уявлення, наскільки цікаве і змістовне життя студентської молоді.

В Університеті культури потужна матеріально-технічна база, творча атмосфера та висококваліфікований професорсько-викладацький склад.

Бурхливими оплесками учасники фестивалю зустріли Михайла Поплавського.  «Радий вітати вас на медіафестивалі «Молоді і креативні». Ви нова медіаеліта країни. За вами успішне майбутнє. Ви є лідерами, режисерами свого життя. Рухайтесь вперед.

Старт вашої кар’єри починається саме зараз. Розкрийте свій внутрішній потенціал. Ви можете більше, ніж ви думаєте. Шукайте своє місце під сонцем.

Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики – найпотужніша в Україні. У сфері журналістики та піар ми співпрацюємо з провідними зарубіжними вишами і надаємо можливість студентам отримати два диплома – український та європейський. Університет культури чекає на перспективну, талановиту та амбітну молодь!» – наголосив Михайло Поплавський.

До речі, саме в Університеті культури у 1996 році була створена перша в Україні Кафедра PR і журналістики ідейним натхненником якої , а нині завідувачем кафедри є доктор педагогічних наук, професор Михайло Поплавський.

Учасники фестивалю поділились на 3 секції за тематичними напрямками : ЛІТЕРАТУРНА, PR і ЖУРНАЛІСТИКА.

На учасників літературної секції чекало 3 конкурсні завдання, які вони мали виконати за 3 хвилини. Оцінювало роботи дітей журі, яке складалось із 2-х викладачів та 2-х студентів. Майбутні журналісти дивували своєю неординарністю. Хлопці і дівчата були в захваті від цікавих завдань, один з учасників поділився враженням:

«Мені сподобалась дружня атмосфера колективу. Найбільше припали до душі люб′язні викладачі, які весь час підтримували нас та надавали поради», – зазначив Ігор Бербило.

На секції PR учасників чекала тренінгова програма «Чому PR це круто», вправи з позиціонування і створення інформаційних приводів. Найбільше молоді запам′яталась гра з особистісного піару. Кожен зміг спробувати свої сили та відчути себе у ролі справжнього піарника.

«Мені було дуже цікаво послухати про кожну людину окремо, всі хотіли презентувати себе якнайкраще, проте не кожен отримав хороший результат. Яскраві враження залишилися після заняття в PR-секції», – поділилась враженням Наталія Макуха.

На секції ЖУРНАЛІСТИКИ керівники запропонували присутнім взяти участь у конкурсах та виконати журналістські завдання. Діти мали написати статтю-новину та презентувати її публіці. Викладачі визначали усі плюси  та мінуси творчих робіт та об’єктивно оцінювали результати молоді. Найактивніші учасники в подарунок отримали книгу «Як стати популярним та багатим. Версія Михайла Поплавського».

«У творчій атмосфері час пролетів непомітно. Виконуючи завдання, я відчула себе справжнім журналістом. Мені дуже сподобалось, що найактивніші учасники отримали призи», – сказала Аліна Онуфрієнко.

Під час засідання секцій, аудиторії Університету культури були переповнені творчістю і креативністю талановитої школярів з усіх куточків України.

Наприкінці медіафестивалю молоді та активні абітурієнти отримали сертифікати учасників фестивалю. А на згадку про масштабний фестиваль зробили безліч крутих фото та селфі з Михайлом Поплавським.