Володимир Остапчук: «Ви лідери, ви круті, ви конкурентоспроможні»

У «Зірковому клубі лідерів Михайла Поплавського» відбулась зустріч студентів Кафедри PR та журналістики з українським теле- і радіоведучим, диктором, одним із відомих ведучих пісенного конкурсу «Євробачення-2017» Володимиром Остапчуком.

Представив гостя Михайло Поплавський: «Сьогодні майстер-клас для вас проведе один із провідних телеведучих та шоуменів країни, людина, яка є прикладом для сучасної творчої молоді – Володимиром Остапчуком.

Ви – майбутня еліта, медіаобличчя України. Дослухайтесь до його професійних порад та візьміть щонайбільше корисної інформації з майстер-класу. Будьте лідерами і режисерами свого життя. Живіть по максимуму і на позитиві».

На зустрічі Володимир Остапчук говорив з молоддю Університету культури про журналістику, українське телебачення та свою професійну позицію.

«Головне, що я зрозумів за роки кар’єри телеведучого, – на телебаченні не існує жодних канонів. Успішний телеведучий – це, перш за все, особистість і харизма. Ми завжди хочемо всім подобатись, але це неправильно. Ми всі з вами є особистостями», – зазначив Володимир.

За його словами, кожного дня потрібно бути краще ніж учора, працювати над собою, самовдосконалюватись, бути чесним із собою і людьми, вміти казати «ні».

«Є певні закони жанру, які все ж таки працюють. Якщо ви вірите в те, що робите, і робите це щиро та віддано, то обов’язково досягнете успіху. Але ви маєте бути готовими стати першими.

Ніколи не копіюйте інших. Копія завжди гірша оригіналу. Шукайте свій шлях», – зауважив відомий шоумен.

Студентам було дуже цікаво слухати популярного телеведучого, який влучно жартував, відповідаючи на питання молоді, розповідав про свій шлях до професії та давав влучні життєві і професійні поради.

«Пам’ятайте, що на телебаченні, на відміну від радіо, завжди головне картинка. 80% інформації сприймається візуально. Тому моя поради вам – дивіться багато телепрограм, тримайте чудову фізичну форму, вивчайте мови та будьте природніми в тому, що робите. Не бійтесь помилятись, ніхто з нас не ідеальний. Зробіть свої мінуси плюсами», – наголосив Володимир Остапчук.

Михайло Поплавський подякував гостю за змістовний і цікавий майстер-клас та вручив диплом про присвоєння почесного звання «Зіркового лідера» Університету культури.

Володимир Остапчук висловив Михайлу Поплавському своє захоплення зустріччю і звернувся до молоді: «Ви лідери, ви круті, ви конкурентоспроможні. Вірте в себе, ніколи не брешіть собі і не робіть те, що не подобається. Життя завжди дасть вам шанс, потрібно тільки вірити і бути готовими до нього».