Григорій Решетнік: «Ви – нова генерація успішних людей»

У «Зірковому клубі лідерів Михайла Поплавського» відбулась зустріч студентів Кафедри PR та журналістики із популярним українським телеведучим, актором, режисером, бренд-голосом Григорієм Решетніком.

Представив гостя Михайло Поплавський: «Сьогодні для вас проведе мотиваційний майстер-клас зірковий випускник Факультету кіно і телебачення Університету культури, відомий український телеведучий і шоумен, гордість нашого вишу – Григорій Решетнік.

Я хочу, щоб кожен із вас взяв щось розумне, добре і вічне з цього майстер-класу».

Григорій Решетнік, у свою чергу, подякував Михайлу Поплавському за запрошення та зауважив, що спочатку він вивчав фінанси на факультеті економіки зовсім в іншому університеті, але вирішив не зраджувати своєї мрії та все ж таки вступити до Київського університету культури на Факультет кіно і телебачення, щоб у майбутньому досягти головної цілі – стати успішним телеведучим.

«Я жодного разу не пожалкував, що вступив до Університету культури. Я дякую за чудову атмосферу, викладачам за цінний професійний досвід, і головна вдячність найкращому ректору та великому мотиватору України – Михайлу Поплавському», – зазначив Григорій.

Шоумен надзвичайно пишається тим, що був студентом Університету культури та порадив молоді брати максимум від навчання у виші, великих майстрів, викладачів університету, та завжди наполегливо йти до своєї мети.

Також Григорій подякував своїй наставниці Вікторії Соломатовій, яка на той час була деканом Факультету кіно і телебачення, за те, що надихала, спрямовувала та вірила в нього.

«Пам’ятайте, що все у ваших руках. Починайте з малого, йдіть крок за кроком до своєї мети. Не бійтеся бути на другорядних ролях. Ви маєте пройти власну школу життя.

У кожного своя історія. Тільки вам вирішувати, як складеться ваша доля. Програмуйте себе на успіх і обов’язково займайтесь улюбленою справою», – акцентував Григорій Решетнік.

Студентська молодь поставила телеведучому чимало запитань щодо його кар’єри, хобі, особистого життя та просила поділитись професійним порадами.

«Моя кар’єра розпочалась із вступу до Університету культури. Я не пропустив жодної пари. Мені було надзвичайно цікаво здобувати свій фах. Я кайфував від того, що роблю.

Моя робота – це моє хобі, моє життя. Я дійсно займаюсь тим, що люблю. Але мені і зараз є чого прагнути. Я постійно намагаюсь самовдосконалюватися, ставати краще у професійному плані та досягати нових цілей.

Аби стати успішними, ви маєте бути інформаційно наповнені. Постійно потрібно доводити, що ти чогось вартий. Відвідуйте різні тренінги, майстер-класи, лекції, знаходьте мотивацію. Не зважайте на стереотипи у суспільстві. Шукайте себе. Ви – нова генерація успішних людей», – радив Григорій Решетнік.

На слова Григорія відреагував Михайло Поплавський, наголосивши: «Девіз Київського університету культури – «Жити, любити, творити, перемагати». Вуз сьогодні – це університет лідерів, університет успішних людей. Ви повинні бути наполегливими і атакувати життя. Створюйте свою історію успіху».

Михайло Поплавський подякував Григорію Решетніку за чудовий майстер-клас, досвід і професійні поради та підкреслив:

«У новому навчальному році Григорій Решетнік набиратиме авторський перший курс дикторів і ведучих телепрограм.

Григорій – зразок успішної особистості. Сподіваюсь, цей майстер-клас буде мотивувати вас до перемог.

Щиро дякую та зичу добра, любові, оптимізму і віри в завтрашній день!».