«Основи антикризових комунікацій»

На кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики ФЖіМВ Університету культури відбувся майстер-клас Андрія Кашпура на тему «Основи антикризових комунікацій».

Представив гостя завідуючий кафедрою PR, професор, доктор наук Михайло Поплавський: «Ми продовжуємо майстер-класи від провідних практиків сфери PR. Сьогодні хочу представити вам першокласного спеціаліста стратегічних і соціальних комунікацій, незалежного PR-консультанта, співрозробника і головного редактора журналу «PR-менеджер», директора «КАСКОМ» (Київського агентства стратегічних комунікацій) Андрія Кашпура, який розкриє основи антикризових комунікацій.
Глибоко переконаний, що вам потрібна якісна професійно-практична підготовка, аби ви могли створювати власні стартапи і досягати успіху на професійній ниві.
Ви – покоління, яке має перевершити своїх учителів. Ви – майбутнє країни, що створюватиме імідж та репутацію України».

Андрій Кашпур розпочав свій майстер-клас, наголошуючи на тому, що в ході розповіді він буде ділитися зі студентською молоддю своїм особистим досвідом, але при цьому зазначив«Що б вам не говорили, ставтесь до цього критично. Коли вам дають якусь тезу, ви маєте її перевіряти. Це знадобиться вам і в професійному, і в особистому житті».

Аби краще дати зрозуміти студентам, що таке криза, Андрій змоделював з участю молоді кризову ситуацію, дав кожному «актору» свою роль та на практиці продемонстрував, що є вихід із кризових ситуацій, головне – наша реакція і наше ставлення до тієї чи іншої ситуації.

«Криза – це не жах, це перш за все можливість і мотивація до дій на краще. Прогнозуйте, перетворюйте загрозу на можливість та знаходьте оптимальний шлях», –зауважив спікер.

За словами лектора, до основ антикризових комунікацій входить: моніторинг і аналіз, тактичне планування (зрозуміти хто і яку роль виконує) та стратегічне планування (побачити всю «картину» і реально оцінити ситуацію (куди – коли – яким чином).

Студенти щиро дякували гостю за цінний професійний досвід, вміння прогнозувати та знаходити вихід із кризових ситуацій.