Do you speak English?

Перший курс Факультету журналістики і міжнародних відносин прослухав потужний майстер-клас: "Do you speak English? " від неперевершеної Айше Борсеітової.

Студентам випала можливість не лише дізнатися як правильно й ефективно вивчати англійську, а ще й поспілкуватися та подискутувати на деякі теми. Як відомо, Айше є автором інноваційної методики вивчення англійської мови, яка абсолютно відрізняється від традиційної. Протягом 10 років вона самостійно виявляла основні закономірності, досліджувала практики поліглотів для того, щоб процес вивчення англійської проходив швидко, легко та із задоволенням, даючи вражаючі результати.

Зараз за методикою Айше розроблений курс англійської для ІТ, який дозволяє представникам ІТ за 10 тижнів вивчити мову на пристойному рівні. Айше є спікером багатьох заходів у ІТ сфері а також конференціїї TEDx.
Усі студенти висловлюють подяку за відкриття нових граней у вивченні англійської мови.