Подолання маніпулювання (для колег з КНУКіМ)

Кандидат політичних наук, екс-координатор Громадського руху ЧЕСНО, політконсультант – усе це про Андрія Круглашова, людину, яка сьогодні завітала до стін нашого університету.

Лекція про політичні маніпуляціі й PR була сповнена прикладами, тому стала не тільки інформативною, а й справді доступною для кожного. Майстер-клас був побудований у формі діалога, тож студенти за допомогою запитань змогли дізнатися безпосередньо те, що їх цікавило.

Гість пояснив, як важливо у сучасному світі уникати політичних маніпуляцій і зберігати свободу своїх дій, адже саме в цьому є запорука успіху. Це була надзвичайно важлива лекція для майбутніх дипломатів і журналістів. Чекаємо на нові зустрічі з Андрієм Круглашовим!