Самовдосконалення – рушійна сила

Наполеглива праця – таким секретом успіху поділився відомий журналіст телеканалу «1+1» Сергій Яременко зі студентами першого та другого курсів ФЖіМВ.

Учитель за фахом, але журналіст за покликанням, завітав до КНУКіМ з нагоди проведення «Тижня журналістики». Адже хто як не людина, котра працює на «кухні телебачення», може дійсно поділитися досвідом, розповісти про досягнення і труднощі, що ставали на шляху до мрії.

Десять років свого життя він присвятив улюбленій професії, а йому всього 29. Починав Серій зі звичайної кулінарної програми в рідному Кривому Розі, і вже через шість років, проводячи прямий ефір на «1+1» усвідомив, чого зміг досягти.

Звичайно, всі присутні почали задаватись питанням «у чому ж полягає секрет його успіху», сміючись, гість відповів, що слова – це плід великої роботи, а отже, треба самовдосконалюватись у майстерності слова. І саме для тих студентів, які ще невпевнені у своїх силах, Сергій Яременко наголошує: «здібності можна розвивати!».

Завдяки теплій і щирій розмові, майбутні журналісти змогли перейняти потрібний досвід та зрозуміти для себе, якою цікавою та багатогранною може бути журналістика. Варто лише полюбити те, що робиш і жити цим!