Всеукраїнський день освітянина

До Всесвітнього дня освітянина студенти Факультету журналістики і міжнародних відносин влаштували святкове дійство. Молодь підготувала творчу програму, щоб подарувати викладачам найцінніше – позитивні емоції та гарний настрій. Тож не дивно, що в аулиторії панувала піднесена урочиста атмосфера.

Чарівні першокурсниці ФЖіМВ потішили глядачів сонячною веселою піснею «Сонце в моїх долонях». Продовжив музичний перфоманс Роман Попов, який вразив ліричним виконанням класичних творів на саксофоні. Мелодія налаштувала присутніх на гармонію та спокій. А Дарина Євтушок вкотре порадувала силою свого голосу та неймовірним виконанням популярних пісень англійською мовою. Харизма виконавиці просто заворожувала слухачів і змушувала пританцьовувати в такт музиці.

Красуні-дівчата Кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики виконали авторську пісню про професію «піарник» та навчання на цій спеціальності, виступ супроводжувався хореографічною постановкою.

Незвичайною родзинкою був виступ у стилі «стенд-ап» від ведучого заходу – Дмитра Литвинюка. Хлопець жартував на тему свого першого дня в університеті та життя в гуртожитку. Наприкінці виступу Дмитро зауважив: «Я став частиною великої дружної сім’ї Університету культури, а це неабиякій привід для гордості».

На підтвердження сказаного прозвучала пісня про міцну та креативну «Родину» Факультету журналістики та міжнародних відносин у виконанні Віталія Верненича, котрому акомпанував віртуозний музикант Давид Гогія.

На звершення свята молодь факультету вручила викладачам яскраві букети квітів і побажала наснаги, натхнення у поважній справі та успішної реалізації спільних проектів.