Як студенти КНУКіМ в Славутичі фестивалили

Студенти Факультету журналістики і міжнародних відносин КНУКІМ презентували свій телепроект на одному із найпрестижніших міжнародних фестивалів України!

Майбутні журналісти з Київського національного університету культури і мистецтв взяли участь у 24-му Міжнародному фестивалі дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2017».

Ірина Терещук, Марія Дорога, Інна Коваль, Ярослав Яцевський та Тетяна Назарова – студенти I та II курсів спеціалізації «Журналістика» та «PR», на чолі з творчим керівником, доцентом Анною Полісученко, презентували свої авторські відеороботи та вибороли почесну премію у номінації «Кращий телепроект».

Фестиваль тривав протягом трьох днів. Творча команда КНУКіМ представила домашню відеороботу на тему «Я маю мрію», яка отримала схвальні відгуки від організаторів заходу та журі конкурсу. Друге завдання полягало в тому, щоб відзняти сюжет на тему «Славутич – місто нових ідей» за одну добу. Наші студенти з азартом прийняли виклик та зчинили фурор серед учасників фестивалю оригінальним та креативним відеосюжетом.

«Золота осінь Славутича – 2017» подарувала унікальну можливість для учасників познайомитись поближче з професіоналами у сфері журналістики. Свої майстер-класи для майбутніх абітурієнтів провели провідний журналіст телеканалу «Інтер» Даніїл Снісар, головний редактор інтернет-сайту для думаючих жінок «Chili» Анастасія Воскресенська, журналіст-розслідувач телеканалу 1+1 Євген Куксін та інші. А приємною завершальною ноткою став особистий майстер-клас оператора телеканалу ICTV Володимира Моргунова «Основи відеозйомки» для команди КНУКіМ, де студенти змогли не просто побачити на власні очі процес роботи з камерою, а й спробувати попрацювати з професійною технікою.

В рамках фестивалю відбулося безліч цікавих заходів від гостей та учасників з України, Білорусі, Польщі, Латвії, які створили приємну та творчу атмосферу. Кожного вечора можна було насолоджуватися концертами на головній площі міста, а 24-го вересня до Славутича завітала та запалила публіку MamaRika. Особливим сюрпризом став конкурс «Міс Золота Осінь Славутича».

Під час зйомок команда КНУКІМ не втрачала жодної можливості зробити відео насиченішим та динамічнішим. Їм вдалося віднайти першу офіційно зареєстровану подружню пару Славутича, потрапити до місцевого музею у вихідний день, а також забратися на дах для того, аби отримати бажаний результат.

До зустрічі, «Золота осінь Славутича – 2018»!