КНУКіМівці підкорюють культурну столицю

Новий навчальний рік літературна студія КНУКіМ «Кожен 9-ий» розпочала із виступу у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса. У культурній столиці молоді поети та поетки в рамках 24-го Форуму видавців 2017 презентували своє літературно-музичне дійство – «Історії однієї квартири».

Ще рік тому студенти разом із керівником студії Аллою Миколаєнко показували цю програму у стінах рідного Університету культури. Через декілька місяців їх запросили взяти участь у «Книжковому арсеналі». А коли їм випав шанс виступити перед великою аудиторією Форуму, КНУКіМівці радо погодились. Адже запрошення на захід такого масштабу – це чудова можливість проявити себе на дійсно високому рівні.

«Коли я почула, що ми будемо виступати у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса, то була безмежно щаслива. Із цього приводу в мене відразу з’явився новий вірш, першочитання якого якраз і відбулося у Львові»,– поділилась враженнями Дар’я Ковальчук.

Завдання перед митцями постало непросте, тому вони досить довго та ретельно готувати програму: відбирали найкращі твори, писали музику, працювали над удосконаленням акторської та дикторської майстерності, продумували декорації.

Розпочалося дійство з концептуальної римованої розповіді Вікторії Черненко про кохання двох абсолютно різних людей, котрі ділили одне житло на двох.

Далі свої емоційно-романтичні поезії читала Валентина Свідзінська. Любовний підтекст був і у віршах Ангеліни Кованди, Олександри Кусковець та Дар’ї Ковальчук. Про стосунки між закоханими з чоловічої точки зору розповідав Денис Трофименко.

Ліричності та емоційності заходу додавала прекрасна музика у виконанні талановитого Богдана Воєвудського. А представляв учасників і підтримував особливу театральну атмосферу неповторний ведучий Артем Галкін.

Соціальної теми щодо стрімкого емоційного дорослішання дітей доторкнулась у своїх поетичних творах Ася Демиденко. Сучасними різноплановими віршами вражала Марина Миколаєнко.

Завершувала літературне читання поетка, котра й залучила всіх талановитих літераторів-початківців Університету культури до створення студії «Кожен 9-ий», Алла Миколаєнко. Вона зачитала вірш присвячений своїм вихованцям.

Отже митці Літературної студії КНУКіМ «Кожен 9-ий» планують продовжувати творчі експерименти і пошуки, гастролюючи історичними містами України.