Тест

123121

Кафедра PR була заснована в 1996 році і стала першою кафедрою в Україні, що розпочала підготовку фахівців за спеціальністю «Менеджер зв’язків з громадськістю». Біля витоків створення кафедри стояли: Михайло Поплавський, В’ячеслав Моісеєв, Леонід Новохатько, Тамара Гуртовенко.

Із 2007 року кафедра почала готувати фахівців з напряму підготовки «Реклама та зв’язки з громадськістю».

За роки свого існування кафедра випустила справжніх професіоналів у сфері реклами та PR. Випускники володіють сучасними соціальними, економічними, правовими та політичними знаннями, вміють проводити дослідження в різних сферах суспільного життя, володіють навичками в галузі комунікацій та маркетингу; працюють у банківській, туристичній, страховій сферах, в інформаційних агенціях та засобах масової інформації, у державних органах влади, рекламних та PR-агенціях, консалтингових і торгівельних компаніях України й світу.

Викладачами кафедри є провідні фахівці сфери PR, політтехнологи, журналісти, політологи, рекламісти, які мають чималий практичний досвід.

Сучасна історія Кафедри PR базується на тренінгах і майстер-класах з відомими людьми, яскравих заходах для студентів, творчих зустрічах. Молодь здобуває освіту в Університеті культури за новітніми європейськими навчальними планами. Починаючи вже з перших курсів навчання студенти проходять професійну практичну підготовку в провідних організаціях і установах країни.Тест