День журналіста в Університеті культури

З нагоди Дня журналіста, щорічного професійного свята працівників засобів масової інформації в Україні, до Університету культури завітали переможці XV міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах», талановита молодь з Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» та Міжнародної медіашколи «АБІТУРІЄНТ» міста Києва.

З учнями медіашкіл столиці зустрівся Михайло Поплавський, який надав молоді професійні поради та запросив здобувати якісну європейську освіту за журналістським фахом в університеті культури.

«Ви обрали популярну і перспективну професію, в якій у майбутньому зможете реалізувати здорові творчі амбіції та розкрити свій талант.

В університеті культури на вас чекає доброзичлива атмосфера, висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, якісна матеріально-технічна база та відмінна професійно-практична підготовка за кордоном. Університету культури – це виш майбутнього.

У кожного з вас має бути характер, внутрішній стержень, воля до перемоги, наполегливість, харизма та інтуїція. Прогнозуйте, моделюйте і працюйте на результат. Ви є режисерами свого життя», – сказав Михайло Поплавський.

Професорсько-викладацький склад університету провів для гостей екскурсію вишем, зокрема Факультетом журналістики і міжнародних відносин, надав змістовні консультації щодо вступу та розповів про переваги навчання в Університеті культури.

Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики є найпотужнішою кафедрою в університеті культури. Вона була заснована в 1996 році і стала першою кафедрою в Україні, що почала підготовку фахівців за спеціальністю «Менеджер зв’язків з громадськістю». Випускниками є першокласні професіонали у сфері журналістики та PR. На Кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики постійно відбуваються творчі зустрічі, майстер-класи та тренінги відомих телеведучих, журналістів, спеціальних кореспондентів, редакторів, медійників, які мотивують студентів на успіх та вдосконалення професійних навиків. Цього року кафедра святкує своє 20-річчя.

День журналіста в університеті культури запам’ятався молодим даруванням цікавим спілкуванням, новими знайомствами, відкриттями та захопливою екскурсією вишем.