Михайло Поплавський: «Вишиванка – це оберіг, що об’єднує українців!»

Всесвітній день вишиванки – це міжнародне свято, яке закликає берегти вишиту сорочку як символ волі та незламності духу українського народу. Основна мета заходу – збереження національних цінностей та їх активна популяризація серед українців.

Всесвітній день вишиванки в Університеті культури цього року відзначили патріотичним флешмобом.

Організатором масштабної акції став Студентський парламент вишу.

Для того, щоб висловити свій патріотизм та велику любов до національної традиції, на головній площі університету зібралися студенти і викладачі навчального закладу з усіх куточків України. Одягнувши вишиванки, вони робили яскраві спільні фото та селфі великої університетської родини, а потім «живими літерами» створили назви «КНУКіМ» та «КУК» і «намалювали» цілу карту України із серцем посередині.

Зі щирими словами з нагоди свята на захід завітав Михайло Поплавський.

«Дорогі українці! Вітаю вас із Всесвітнім днем вишиванки!

Вишиванка – це генетичний код нації, який передається з покоління в покоління.

Українська вишиванка – оберіг, «молитва без слів», що об’єднує українців.

Шануймо рідне!» – звернувся до молоді Михайло Поплавський та виконав з учасниками флешмобу гімн України.

Протягом заходу біля Університету культури панували весела дружня атмосфера і справжній патріотичний дух, звучали сучасні українські пісні, а від розмаїття яскравих кольорів та візерунків вишиванок захоплювало подих.

Всесвітній день вишиванки – це самобутнє свято, до якого може долучитися кожен. Приєднуйтесь! Будьте патріотами своєї країни!

Теги: Флешмоби