Demo

Поетичні читання на Книжковому Арсеналі

Молоді митці Літературної студії «Кожен 9-ий» Факультету журналістики і міжнародних відносин представили свої поезії на престижному VII Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

Поетичний вечір КНУКіМівці символічно назвали «Історія однієї квартири». Така назва не випадкова, бо кожен учасник уособлював «квартиру», де панує притаманна тільки одній людині атмосфера.

«На першому поверсі, у першій за номером квартирі панує затишок і спокій. Чути спів південних птахів та шум прибою, бо господиня дуже любить море, хоч і ніколи там не була», – так по-особливому, лірично, представляв усіх учасників дійства ведучий вечора Артем Галкін.

«Відчиняючи двері свого житла», поети прагнули стати душею ближчими до поціновувачів мистецтва слова. Символічними також були й декорації: на великих білих полотнах творці намалювали вікна, розвісили картаті сорочки та розклали улюблені книги. Гармонії дійству додавали запалені свічки, котрі миготіли в такт чудовій музиці у виконанні Богдана Воєвудського.

Розпочала читання з римованої розповіді про кохання двох абсолютно різних людей, котрі ділили одне житло на двох, Вікторія Черненко. Ліричні мотиви пронизували поезії й інших учасників: Ангеліни Кованди, Асі Демиденко та Дарі Ковальчук. Також своєю багатогранністю вражали чарівні поетеси: Олександра Кусковець, Марина Миколаєнко та Валентина Свідзінська.

Продекламувавши вірша, поет Денис Трофименко зауважив, що виступити на головній книжковій події року – дійсно круто.

Разом із літературною студією «Кожен 9-ий» виступав і Ніколассон. Його поезія про сьогоденні реалії торкнулась серця кожного присутнього. Такою ж проникливою була й музика Костянтина Пруса та Павла Мельника.

На завершення різноманітністю образів, барв і емоцій у своїй поезії здивувала засновниця літстудії, член Національної спілки письменників України Алла Миколаєнко, нагадавши про те, що навколишній світ є яскравим і неповторним.

Теги: Фестивалі, PR і журналістика, кожен 9-й