Cross-cultural communication and translation

На Кафедрі іноземної філології відбулась презентація колективної монографії «Cross-cultural communication and translation» (Міжкультурна комунікація і переклад). Завідуюча кафедрою, професор Юлія Рибінська зауважує, що це перша спільна наукова праця викладачів, які згодом планують продовжити опрацьовувати нові теми і представити не менш цікавий та змістовний доробок.

Student`s day ukrainianparty

Університет культури масштабно відсвяткував День студента в концертному клубі «Bel étage».Святкування пройшло під символічною назвою #Ukrainianparty – зі сцени молодь вітали найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу.

Продовжити

Медіафестиваль «Молоді і креативні»

В Університеті культури на Кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся всеукраїнський медіафестиваль «Молоді і креативні». Учасниками фестивалю стали абітурієнти зі Львова, Кривого Рогу, Кропивницького, Житомира, Славутича, Старокостянтинова, Бердянська, Святогірська, Чернівців, Полтави, Кременчука, Миколаєва і столиці.

Імідж і репутація

В Університеті культури відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Імідж і репутація. Репутаційний менеджмент: історія, сучасність, тренди майбутнього» за участі викладачів, науковців, експертів і фахівців-практиків України, Польщі, Чехії, Великої Британії та Словенії.

Продовжити

Володимир Остапчук: «Ви лідери, ви круті, ви конкурентоспроможні»

У «Зірковому клубі лідерів Михайла Поплавського» відбулась зустріч студентів Кафедри PR та журналістики з українським теле- і радіоведучим, диктором, одним із відомих ведучих пісенного конкурсу «Євробачення-2017» Володимиром Остапчуком.