20 років Кафедрі PR!

В Університеті культури відбулися урочистості з нагоди 20-річчя Кафедри PR. На свято були запрошені зіркові випускники кафедри, студенти та корифеї українського PR.

День журналіста в Університеті культури

З нагоди Дня журналіста, щорічного професійного свята працівників засобів масової інформації в Україні, до Університету культури завітали переможці XV міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах», талановита молодь з Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» та Міжнародної медіашколи «АБІТУРІЄНТ» міста Києва.

ІІІ Модель ООН в Університеті культури

В Університеті культури підбили підсумки Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Модель ООН». Захід організували Кафедра міжнародних відносин, Кафедра філософії Університету культури і Департамент міжнародного співробітництва.

Продовжити

Михайло Поплавський: «Вишиванка – це оберіг, що об’єднує українців!»

Всесвітній день вишиванки – це міжнародне свято, яке закликає берегти вишиту сорочку як символ волі та незламності духу українського народу. Основна мета заходу – збереження національних цінностей та їх активна популяризація серед українців.

PR в подіях від А до Я

На кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики продовжуються, насичені корисними майстер-класами, навчальні будні. Цього разу майбутнім медійникам про специфіку роботи у сфері піару розповіла PR-менеджер видавництва «КМ-Букс» Олена Ходорчук.