Demo

ЖУРНАЛІСТ

Про професію

Під впливом економічних, політичних, інформаційних і культурних факторів професійна діяльність журналіста нині наповнюється новим змістом. Безумовно, це зумовлює потребу в докорінному реформуванні системи фахової журналістської освіти відповідно до сучасних вимог. Щоб підготувати висококваліфікованого спеціаліста, недостатньо тільки засвоєння великого обсягу знань, необхідні вміння творчого, гнучкого їх використання, мобільне пристосування до нових умов. Підготовка сучасного журналіста передбачає поєднання відповідних навичок і умінь за кількома взаємопов’язаними напрямками:

  • кореспондента
  • оглядача
  • коментатора
  • літературного редактора

Продовжити

РЕКЛАМІСТ І ПІАРНИК

Про професію

 

Фахівець із зв’язків з громадськістю – професіонал, який може створити привабливий образ будь-якої персони і організації в очах громадськості. Він вибудовує ефективні стосунки організації з представниками влади, споживачами, партнерами і суспільством в цілому.

На кафедрі зв’язків з громадськістю та реклами навчають двом спеціальностям: "зв'язки з громадськістю (англ. public relations, PR)" та "реклама". 

Фахівець зі зв’язків з громадськістю – професіонал, який може створити привабливий образ будь-якої персони і організації в очах громадськості. Він вибудовує ефективні стосунки організації з представниками влади, споживачами, партнерами і суспільством в цілому. Фахівець з реклами необхідний будь-якій структурі. Він готує і поширює інформацію про якість, особливості і переваги товарів та послуг, планує рекламні кампанії і координує дії тих, хто займається виготовленням реклами – дизайнерів, копірайтерів, контролює рекламний бюджет організації.

Продовжити

МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

ПРО ПРОФЕСІЮ

Навчальна спеціальність «Міжнародні відносини» вже не перший рік очолює списки найпопулярніших, найпрестижніших, а в майбутньому – найбільш високооплачуваних  спеціальностей. Студенти отримують фундаментальну підготовку з історії, теорії та практики міжнародних відносин, зовнішньої політики і дипломатії, а також економічну й юридичну освіту. Адже важливим фактором для абітурієнта є не лише престиж спеціальності, а попит на ринку праці!

Знання та навики студентів спеціальності «міжнародні відносини» дають їм змогу працювати:

  • по-перше, у сфері політики та державного управління;
  • по-друге, у сфері дипломатії та міжнародних відносин;
  • по-третє, наші випускники є кваліфікованими перекладачами.

Продовжити