Demo

ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ КНУКІМ?

Саме для Вас оголошується набір на денну, заочну та екстернатну форми навчання на базі повної середньої та вищої освіти, переводу та поновлення з інших вузів!

ПЕРШИЙ КРОК – дуже простий! Необхідно завітати на День відкритих дверей в КНУКіМ.

Ви прогуляєтесь просторими коридорами університету, поспілкуєтесь з молоддю, яка вже там навчається, та познайомитеся з Вашими майбутніми викладачами. Далі, у переліку спеціальностей Ви оберете саме ту, про яку мріяли все життя! Викладачі вишу допоможуть Вам сформувати максимально зручний перелік предметів, які варто здавати на Зовнішньому незалежному оцінюванні.

КРОК ДРУГИЙ - інформаційний! Щоб список предметів на ЗНО завжди був під рукою, пропонуємо Вам зайти на сайт КНУКіМ та переглянути перелік предметів, встановлених Київським національним університетом культури і мистецтв для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти в 2015-2016 році.

Якщо ви плануєте опанувати в університеті творчу професію, рекомендуємо завантажити програму творчого конкурсу, щоб успішно почати підготовку.

КРОК ТРЕТІЙ - наполегливий! Починаємо готуватися до ЗНО! Відеоуроки, тести, завдання… Ви можете тренуватися розв’язувати унікальні тестові завдання формату ЗНО на різних сайтах в Інтренеті, але як же творчий конкурс?

Нагадуємо, з цим Вам допоможуть викладачі Національного університету культури і мистецтв! На Підготовчих курсах КНУКіМ найякісніша підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання та творчого конкурсу:

 • ефективні та перевірені методики підготовки;
 • тільки найкращі викладачі;
 • висока результативність;
 • індивідуальний підхід та стратегія;
 • комплексна психологічна підготовка до тестування.

Підготовка з творчих напрямів здійснюється у зручний час по суботах, що дасть змогу опанувати основи творчої професії абітурієнтам з усіх регіонів України.

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ - дуже відповідальний – ЗНО. Спокійно, не панікуємо. Хвилювання – Ваш перший ворог! Ми віримо у Ваші сили та знання: все буде добре, хоча ні – все буде ВІД-МІН-НО!

КРОК П’ЯТИЙ – подати документи до Приймальної комісії.

Перелік необхідних документів:

 • атестат або диплом (оригінал або його завірена копія);
 • додаток до атестату або диплома (оригінал або його завірена копія);
 • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти;
 • 6 кольорових фотокарток 3х4 см;
 • медична довідка 086–О;
 • копії паспорта, ідентифікаційного коду, приписного свідоцтва (для юнаків) та оригінали зазначених документів для їх засвідченння.

Увага! Медична довідка повинна бути датована роком вступу. Інші документи або їх копії подаються, якщо це викликано особливими умовами зарахування.

КРОК ШОСТИЙ: ви успішно здали творчий конкурс і маєте високі бали в сертифікаті. Наші вітання – Вас зараховано до університету.

Якщо Ви подали до Приймальної комісії КНУКіМ копії документів, то зобов’язані подати оригінали у п’ятиденний термін після оприлюднення списку осіб, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням, а також за рахунок приватних осіб.

Особи, які в установлений термін (5 днів) не подали оригінали документів зараховуються на навчання до університету за рахунок приватних осіб.

Оригінал документа про освіту зберігається в університеті впродовж усього терміну навчання.

Не знайшли відповіді на деякі запитання? Читайте офіційні правила вступу до Київського національного університету культури і мистецтв або звертайтесь до Приймальної комісії університету.

Приймальна комісія:

Адреса: 01601, Київ, вул. Чигоріна 20

Тел.: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86

Факс: (044) 285-85-27

E-mai: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.