Demo

фжімв

Факультет журналістики і міжнародних відносин

Київський національний університет культури і мистецтв, до складу якого входить Факультет журналістики і міжнародних відносин, визнаний одним з кращих вищих навчальних закладів України. На сьогоднішній день Факультет журналістики і міжнародних відносин відомий не тільки в місті Києві, але й за його межами, як перспективний факультет, який гідно виконує свої задачі та обов’язки в сфері освіти і науки України.

Дивитись презентацію

Разом до професійних здобутків!

 

Сьогодні в 21 столітті, особливо актуально лунають пророчі слова Френсіса Бекона «Знання – це сила». Надійні професійні знання  - це гарантія гідного майбутнього, фінансової стабільності, подальшого професійного та особистого розвитку.

Київський національний університет культури і мистецтв, до складу якого входить Факультет журналістики і міжнародних відносин, визнаний одним з кращих вищих навчальних закладів України. 

На сьогоднішній день Факультет журналістики і міжнародних відносин відомий не тільки в місті Києві, але й за його межами, як перспективний факультет, який гідно виконує свої задачі та обов’язки в сфері освіти і науки України. 

На нашому факультеті існують усталенні традиції, які професорсько-викладацький склад та талановиті студенти зберігають їх та розвивають. Для нас важлива безцінна атмосфера факультету, яка пронизана високим духом творчості, жагою до знань та сміливістю думки, демократизмом та повагою до особистості. Виключно в такій атмосфері народжуються інноваційні ідеї та добрі починання. 

Якщо ви маєте бажання отримати престижну освіту і бути спеціалістом, який користується попитом на ринку праці, якщо ви хочете розвивати свої здібності в комфортній та інтелектуальній атмосфері, приходьте саме на Факультет журналістики і міжнародних відносин.

Ми з радістю чекаємо на Вас! 

Деканат Факультету журналістики

і міжнародних відносин