Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Наконечний Володимир Михайлович (міжнародні відносини)
Парфенюк Ігор Миколайович (реклама і зв'язки з громадськістю)
Досенко Анжеліка Костянтинівна (журналістика)

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В рамках соціально-освітнього проекту «Школа PRактиків» Кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики головний редактор топового жіночого онлайн-порталу «Хочу», випускниця Університету культури Анна Іваненко провела майстер-клас для студентів-піарників.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

На базі Факультету режисури і шоу-бізнесу відбувся майстер-клас з PR культурних проектів, на якому побували студенти і нашого факультету.

Лекцію проводила Катерина Звєздіна, PR-директор Одеського міжнародного кінофестивалю, Української кіноакадемії та венчурного фонду TA Ventures.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В рамках соціально-освітнього проекту Кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики «Школа PRактиків» відбувся майстер-клас Катерини Ушкалової – PR-директора найвідомішого українського дизайнера Андре Тана.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

На Кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики в рамках соціально-освітнього проекту «Школа PRактиків» відбувся майстер-клас для студентів від Олександри Буринської – головного редактора одного з найпопулярніших глянцевих журналів в Україні та світі «Сosmopolitan».

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Кафедра іноземної філології постійно залучає носіїв мови для проведення занять з іноземної на високому освітньому рівні. Цього тижня на запрошення професора Юлії Рибінської і викладача Юлії Холмакової до студентів третього курсу Факультету журналістики і міжнародних відносин завітав гість із Нью-Йорка.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Факультет журналістики і міжнародних відносин влаштував інформаційний майстер-клас для молоді від провідних німецьких спеціалістів у медіа-сфері Клеменса Шьоля та Стефана Шохера.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Соціально-освітній проект «Школа PRктиків» в черговий раз подарувала студентам Кафедри зв’язків з громадськістью можливість взяти участь у майстер-класі від провідного бізнес-тренера у сфері лідерства, керівника Клубу професійних коучів України, Юлії Горбань.

bottom-logo.png

Зв'язки з громадськістю (PR):
Парфенюк Ігор Миколайович

Журналістика:
Досенко Анжеліка Костянтинівна

Міжнародні відносини:
Наконечний Володимир Михайлович

© 2018 Факультет журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ.