Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Наконечний Володимир Михайлович (міжнародні відносини)
Парфенюк Ігор Миколайович (реклама і зв'язки з громадськістю)
Досенко Анжеліка Костянтинівна (журналістика)

Студенти Факультету журналістики та міжнародних відносин підкорити Говерлу

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Як найкраще відсвяткувати закінчення навчального року? Звісно ж подорожуючи!

Група ПР-17 та ПР-27 вирушили в один із наймальовничіших куточків нашої країни – Карпати, аби зустріти літні канікули неймовірними емоціями. Для відпочинку вирішили обрати Ворохту – спокійне, мальовниче містечко, яке зустріло наших мандрівників теплим карпатським чаєм та смачним баношем!

План вікенду був зрозумілим давно: запальні та енергійні першокурсники без жодних вагань провели свій перший день підкорюючи найвищу гору України!

Як це було?!

Біля підніжжя все здавалося досить простим і хоч дихати було важко (адже вологість повітря досягала 90%), і було враження, що багато сил дорога не забере. Так вони ще ніколи не помилялися!

Наступні 4 км вони боролися зі стихією, мокли під дощем, здирали коліна об каміння, але впевнені й натхненні прямували вгору. Найважчими були останні кроки, коли усвідомлюєш, що сил уже немає і ти готовий сісти не дійшовши до вершини. Та «здатися» це не про них, піднявшись на гору і розправивши прапор ФЖіМВ на 2,06 км над рівнем моря, обійнявши своїх одногрупників, кожен із них відчув себе щасливим! «Дякуємо, нашому куратору – головному гіду та ідейному натхненнику за те, що зробив це разом з нами та заради нас!»

Це досягнення ще раз показує – наші студенти готові, незаважючи ні на що, іти до мети!

Але на цьому розваги, звісно, не закінчилися. Піарники вирішили отримати повну порцію адреналіну, тому без рафтингу Черемошем не обійшлося! Команда найсміливіших вирушила у сплав гірською рікою. І якщо у варіанті з Говерлою підкорювали «землю» то цього разу боролися із водною стихією: хвилі, холод і звісно чудово природа навколо. Злагоджена робота – ось що допомогло легкістю сплавитися цією рікою.

Катання на велосипедах – ще одна чудова можливість насолодитися неймовірними краєвидами Карпат. Ця справа так захопила наших студенток, що вони прокрутили 14 км і навіть не помітили як виїхали далеко за межі Ворохти. Летіти схилом, розправляючи руки, дивитися на соковиту зелень лісів і слухати шум ріки – справжня насолода!

І що може бути краще у вечірніх горах, ніж славнозвісні чани? Трохи попаритись вирішили і наші студенти. Після такого активного відпочинку полежати і гарячій воді з хвойним ароматом – те що треба!

Але, як би сумно від того не було, будь-яка подорож підходить до завершення. І уже через 3 дні, наші піарники мусили повертатися додому. Хоч і важко було прощатися з Карпатами, але пісні під гітару таки підняли настрій студентам.

Подорожі – те, що надихає і змушує повертатися до Києва з новим зарядом енергії. Далі буде!

bottom-logo.png

Зв'язки з громадськістю (PR):
Парфенюк Ігор Миколайович

Журналістика:
Досенко Анжеліка Костянтинівна

Міжнародні відносини:
Наконечний Володимир Михайлович

© 2018 Факультет журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ.