Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Наконечний Володимир Михайлович (міжнародні відносини)
Парфенюк Ігор Миколайович (реклама і зв'язки з громадськістю)
Досенко Анжеліка Костянтинівна (журналістика)

Поради від головного редактора онлайн-порталу «Хочу»

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В рамках соціально-освітнього проекту «Школа PRактиків» Кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики головний редактор топового жіночого онлайн-порталу «Хочу», випускниця Університету культури Анна Іваненко провела майстер-клас для студентів-піарників.

Анна відверто розповіла студентам про те, як правильно подавати свій матеріал у ЗМІ, а також спілкуватись із журналістами. Вона визначила 6 основних лайфхаків у роботі із пресою:

Людський фактор – це дуже важливо! Вам доведеться зіштовхнутись з різними людьми, характерами і навіть просто поганим настроєм. Будьте гнучкими!

Перевіряйте, вичитуйте і погоджуйте матеріал перед тим, як відправляти його в ЗМІ, щоб потім не потрібно було вносити правки.

Оригінальність – ваше все. Не пишіть шаблонно! На жаль, таким шляхом ідуть багато новинних ЗМІ, але редактор швидше зверне увагу на оригінальну подачу тексту, ніж на класичний нудний прес-реліз.

Вказуйте тему листа зі згадуванням ЗМІ, до якого відправляєте матеріал.

Журналісти теж люди, вони не працюють цілодобово! Не треба писати їм пізно ввечері, якщо хочете, щоб ваш матеріал опублікували.

Якщо ви написали спочатку на пошту і не дочекалися відповіді, то краще продублюйте свій лист у месенджер, тільки обов’язково в коректній формі, ненав’язливо.

До речі, зустріч відвідали не лише студенти, а й досвідчені піарники: Яна Прядко, PR-директор Руслани, Олександра Рибака, Ігоря Кондратюка, OSADCHUK й інших популярних артистів, а також Оля Колеснікова, PR-менеджер KADNAY, Freedom Jazz і Daizy Crazy.

Присутність на зустрічі Яни Прядко стала приємним бонусом для студентів. Гості пояснили молоді деякі тонкощі спілкування в ключі «журналіст-піарник», а Яна розповіла про особливості в роботі піарника.

bottom-logo.png

Зв'язки з громадськістю (PR):
Парфенюк Ігор Миколайович

Журналістика:
Досенко Анжеліка Костянтинівна

Міжнародні відносини:
Наконечний Володимир Михайлович

© 2018 Факультет журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ.