Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Наконечний Володимир Михайлович (міжнародні відносини)
Парфенюк Ігор Миколайович (реклама і зв'язки з громадськістю)
Досенко Анжеліка Костянтинівна (журналістика)

Епатажна коронація студентів Університету культури

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Щорічне нагородження Короля і Королеви КУК пройшло в концерт-холі Beletage.

Ведучим шоу став гумористичний та енергійний Володимир Остапчук.

Шанс здобути корону отримали 10 хлопців та дівчат, які об'єдналися в чарівні й неповторні пари, котрі представляли свої кафедри.

Відкрили церемонію харизматична пара Кафедри естрадного вокалу – Ярослава Могила та Ігор Степанчук.

Представниками Кафедри кіно і телебачення стали усміхнена та тендітна Дар’я Андріяш і сміливий та амбітний Радіон Козак.

Обранцями Кафедри державного управління й права стали красуня Альона Шевченко та артистичний і валь'яжний Олександр Севрук.

Впевнена в собі й загадкова Світлана Беєтреу зі своїм неперевершеним напарником Єгором Коваленко представляли Кафедру журналістики і міжнародних відносин.

Кафедра менеджменту шоу-бізнесу відзначилась не менш яскравими учасниками: вибуховою і талановитою Ольгою Пахолюк та цілеспрямованим Іваном Осиповим.

Спеціальність «Актор театру та кіно» достойно представили жіночна та чарівна Ірина Моцар разом з доблесним та інтелігентним Владиславом Івахновим.

Непередбачувана та фантастична Юлія Кладько і мужній та манірний Артем Овсянік  – учасники від Кафедри готельно-ресторанного бізнесу.

Кафедру мистецтв представляли майбутні дизайнери – тендітна і чарівна Анастасія Ільїна і стильний Богдан Висоцький.

Кафедра режисури естради та масових свят – це талановита і пристрасна Тетяна Чупрак та неймовірно харизматичний з найбільшою групою підтримки Олександр Брянгін.

Мрійлива та граційна Аріна Файницька представляли Кафедру хореографічного мистецтва пліч о пліч з Джоном Сноу Київського університету культури.

Глядачів шоу здивував і порадував зірковий склад журі: декан Факультету індустрії моди Людмила Дихнич; викладач Університету культури, хореограф-постановник і танцівник, художній керівник балету «Форсайт» Олександр Лещенко; шоумен, теле-, радіоведучий, журналіст Анатолій Анатоліч; відомий музичний продюсер Сергій Перман; «Міс Україна 1995», голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влада Литовченко та голова журі – ректор Київського університету культури Володимир Пилипів.

Перший вихід учасників мав показати всю їхню унікальність і креативність. Кожен з учасників по черзі виходив на сцену і доводив своїм талантом чому саме він вартий корони Університету культури.

Творчий конкурс оцінювався за вмінням конкурсантів розкрити свої творчі здібності, ідею, акторську майстерність та індивідуальність.

Свою довершену фізичну форму, пластичність і відчуття ритму хлопці та дівчата продемонстрували на гарячому сексуальному виході.

Четвертий фінальний вихід розкрив справжній внутрішній світ конкурсантів, де оцінювалась майстерність перевтілення та створення образу.

Впродовж декількох місяців учасники наполегливо готувалися до конкурсу: вдосконалювали свою фізичну форму, працювали з хореографами, брали уроки акторської майстерності, відточували кожну деталь, аби довести, що кожен з них гідний титулу «Король і Королева Київського університету культури».

В перервах між феєричними виступами претендентів на корону глядачі насолодилися яскравими виступами  танцювальними виступами студентів Кафедри мистецтв та талановитого майстра хореографії Олександра Лещенка.

Михайло Поплавський висловив своє захоплення студентами-учасниками та шикарною постановкою шоу та виконав улюблені шлягери. Після цього висловив свою повагу і любов до Київського університету культури.

Настав момент кульмінаційний і хвилюючий момент- оголошення Короля й Королеви.

Королем і Королевою КУК стали – представниця Кафедри менеджменту модельного бізнесу Ольга Пахолюк та студент Кафедри готельно-ресторанного бізнесу Артем Овсянік. У подарунок кожен отримав iРhone X і подорож до романтичного й омріяного Парижа.

bottom-logo.png

Зв'язки з громадськістю (PR):
Парфенюк Ігор Миколайович

Журналістика:
Досенко Анжеліка Костянтинівна

Міжнародні відносини:
Наконечний Володимир Михайлович

© 2018 Факультет журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ.