Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Ігор Миколайович Парфенюк

Реалізуй свої творчі амбіції в Університеті культури!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Суботнього ранку до Університету культури завітала молодь з Черкаської, Миколаївської, Чернігівської, Житомирської областей, а також міст Маріуполь і Кременчук.

В ході екскурсії вишем абітурієнти довідались про унікальний шанс отримати подвійний диплом українського та європейського зразка після закінчення вишу. Університет культури здійснює активну співпрацю із провідними вишами Польщі, Італії, Англії, Франції і Німеччини. Студентів навчають за інноваційними освітніми програмами. Практику молодь проходить у провідних корпораціях столиці та країн Європи.

Серед професорсько-викладацького складу Університету культури – педагоги з багаторічним досвідом, видатні актори кіно і театру, хореографи, відомі співаки, теле- та радіо ведучі, дизайнери, стилісти, ресторатори, політтехнологи, корифеї сфери піар і журналістики.

Окрім насиченого навчання, студенти постійно беруть участь в різних івентах, святкових концертах, fashion-показах, КВН, тренінгах, лекціях, воркшопах та майстер-класах відомих українських особистостей.

У зірковому виші з майстер-класами вже побували Григорій Решетнік, Алан Бадоєв, Маргарита Січкар, Маша Єфросініна, Жанна Бадоєва, Володимир Остапчук, Олег Панюта, Надія Матвєєва, Наталія Жижченко (Onuka), Володимир Бебешко, Юрій Нікітін, Костянтин Бочаров (Melovin), Грег Чапкіс, Тетяна Денисова, Дмитро Борисов, Даша Малахова та багато інших.

Абітурієнтів зацікавило і те, що Університет культури успішно реалізовує масштабні науково-освітні, доброчинні, гастрономічні, культурні, розважальні, спортивно-оздоровчі проекти, серед яких: Модель ООН, «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», «День знань», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Посвята першокурсників», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «Видавничий non-stop».

Кульмінацією Дня відкритих дверей стало спілкування молоді із Михайлом Поплавським.

«Я вітаю вас у найкрутішому виші країни!

Університет культури – це освітня корпорація, де виховують справжніх лідерів, відповідальних і творчих особистостей.

Будьте режисерами свого життя.

Використовуйте свій потенціал та працюйте на результат.

Не бійтеся бути білими воронами. Виділяйтесь з натовпу і демонструйте свою унікальність!

Будьте юними орлами і орлицями, які проторують свій зоряний шлях в успішне майбутнє. Вам сьогодні творити історію!

Щастя, миру, добра, любові, щоб в душі і серці завжди була весна», – звернувся до вступників Михайло Поплавський.

В рамках Дня відкритих дверей до Університету культури завітали медіашколи з Житомира, Кулина, Кривого Рогу та Харкова.

Молодь мала можливість скласти творчий залік та особисто поспілкуватись із викладачами Факультету журналістики і міжнародних відносин, які провели візитерам екскурсію кафедрами та проконсультували щодо вступної кампанії на 2018-ий навчальний рік.

Після реєстрації та екскурсії кулуарами ФЖіМВ майбутні акули пера і піару долучились до написання есе на тему «Нема героїв на усі часи, бо час породжує своїх героїв».

По закінченні медіа-заходу завідувач кафедри PR і журналістики, професор, доктор наук Михайло Поплавський  особисто привітав всіх учасників медіа фестивалю та вручив сертифікат про складання творчого заліку, побажавши життєвої наснаги, творчих успіхів і шаленого студентського кохання.

Несподіваною і водночас приємною для абітурієнтів була зустріч з Іриною Кудашовою, зірковою студенткою авторського курсу Михайла Поплавського «Акули PR», головною героїнею серіалу «Школа». Ірина акцентувала увагу молоді на творчій самореалізації, розповіла про свій шлях до акторства та висловила побажання абітурієнтам обов’язково стати студентами богемного вишу.

День відкритих дверей в Університеті культури був насиченим і яскравим. Радісні та усміхнені абітурієнти вирушили по домівках, аби скоріш поділитися з рідними і друзями враженнями про найпрестижніший виш України.

bottom-logo.png

Консультує:
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.