Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905

Тренінг з громадської свідомості для студентів-міжнародників

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Кафедра іноземної філології постійно залучає носіїв мови для проведення занять з іноземної на високому освітньому рівні. Цього тижня на запрошення професора Юлії Рибінської і викладача Юлії Холмакової до студентів третього курсу Факультету журналістики і міжнародних відносин завітав гість із Нью-Йорка.

Тодд Гейбл – дипломований фахівець з викладання англійської мови і літератури, навчався в США, декілька років викладав англійську мову в Нью-Йорку, а наразі є волонтером Корпусу Миру в Україні. Також Тодд є організатором тренінгів для вчителів англійської мови в Україні і літніх тематичних таборів для студентів.

Для молоді спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» і «Міжнародне право», які поглиблено вивчають англійську мову, він підготував інтерактивну лекцію з елементами тренінгу на тему громадської свідомості і змін в українському суспільстві. Студенти радо переймали досвід американця, слухаючи про те, яким має бути eco-friendly громадянин, як розрізняти правдиві і фейкові політичні новини (на прикладі виборів президента в США і Росії), ставили чимало запитань. Під час тренінгу студенти працювали в групах, спільно вирішували завдання, як українські дорослі громадяни можуть змінювати суспільство на прикладі гри «Community garden».

Студентка групи МЕВ-85 Олена Макаренко ділиться своїми враженнями: «Заняття з Тоддом пройшло чудово. Я мала можливість не лише практикувати англійську з нейтів-спікером, але й обговорити глобальні питання про права, обов’язки та взаємовідносини між громадянами. Було цікаво дізнатися думку Тодда про функціонування суспільства. Дуже сподобались командні завдання. Я в захваті від інтерактивної лекції і з нетерпінням чекаю наступної».

Її одногрупниця Ія Ріонідзе також проаналізувала заняття з носієм англійської мови: «Я зрозуміла, що робота в команді є дуже важливою для кожної людини, а критичне мислення нині є модним трендом, завдяки якому людина може знайти спільну мову з іншими та правильно оцінити ситуацію, в якій вона опинилася. Проведений час був дуже корисним, і я прийшла до висновку, що мені є над чим працювати і чому вчитися. Дуже дякую Тодду за насичену лекцію, вона була напружена і повчальна».

Після лекції Тодд Гейбл провів заняття Англійського клубу, на яке завітало близько 50 студентів різних курсів і спеціальностей. Темою заняття було «Любов і взаємовідносини». Студенти дивилися фільм і опрацьовували нову лексику з теми.

«Мене надзвичайно вразило заняття, хоча б тому, що я люблю англійську. Я спілкувалась з викладачем, слухала його, дивилась разом з усіма фільм, і навіть гадки не мала, що він не з України. Я завжди думала, що носіїв мови важко зрозуміти, а тепер я знаю, що мій рівень достатньо високий, щоб ігнорувати мовний бар’єр. Я дуже вдячна моєму викладачу, що запросила мене до Англійського клубу. Тепер буду його постійно відвідувати», – висловила свої емоції по завершенні заняття студентка другого курсу Аліна Булат.

bottom-logo.png
Талановитим вхід без черги!
Київ, Є. Коновальця, 36,
корпус №1, каб. 905
© 2018 Факультет журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ.