Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Ігор Миколайович Парфенюк

Університет культури – синонім успіху!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

День відкритих дверей Університету культури – це подія всеукраїнського масштабу! Унікальна можливість для кожного абітурієнта детально ознайомитись із вищим навчальним закладом: поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом, студентами; відвідати престижні факультети та побувати в інноваційних навчальних аудиторіях.

Сьогодні виш зустрічав абітурієнтів з Харківської, Донецької, Тернопільської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Хмельницької, Сумської, Рівненської, Чернігівської, Кіровоградської, Житомирської, Черкаської, Запорізької, Вінницької, Київської областей і столиці.

Вступники в Університеті культури мають статус VIP-гостей, для яких проводять цікаву екскурсію вишем. Молодь дізнається про перспективні творчі та бізнес-спеціальності, найкрутіші івенти, майстер-класи відомих особистостей, навчання і практику за кордоном.

Найбільше абітурієнтів вразила кількість зіркових випускників, якими славиться виш. Серед них: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Анна Сєдокова, Жанна Бадоєва, Світлана Лобода, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Наталія Могилевська, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Ірина Білик, Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Наталія Валевська, Дарія Майстренко, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Бучинська, Вадим Олейник, Регіна Тодоренко, Інна Цимбалюк.

Молодь дізналась і про всі масштабні проекти, які реалізовують студенти – науково-освітні, доброчинні, гастрономічні, культурні, розважальні, спортивно-оздоровчі, а саме: Модель ООН, «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», «День знань», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», КВН, «Що? Де? Коли?», «Хто зверху», «Посвята першокурсників», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «Видавничий non-stop».

Випускників цікавили і питання щодо вступної кампанії, навчальних планів, проходження практики та подальшого працевлаштування.

Від професорсько-викладацького складу абітурієнти дізнались, що студенти Університету культури навчаються за новітніми освітніми програмами, лекції проходять в сучасних фахових аудиторіях та лабораторіях з мультимедійним обладнанням, на практику молодь виїжджає в країни Європи, а по закінченні вишу має можливість отримати український і європейський дипломи, що значно підвищує конкурентоспроможність випускників на ринку праці.

9 найкрутіших та найпотужніших факультетів вишу випускають фахівців у сферах готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, журналістики і міжнародних відносин, дизайну і реклами, режисури і шоу-бізнесу, соціокультурної діяльності, хореографічного і музичного мистецтв, кіно і телебачення, а також економіки, права та ІТ.

В Університеті культури викладають такі імениті зірки: Богдан Бенюк, Остап Ступка, Григорій Решетнік, Дмитро Ступка, Костянтин Грубич, Роман Безсмертний, Володимир Мойсеєнко, Вілена Воронова, Володимир Горянський, Раду Поклітару, Анатолій Матвійчук, Денис Богуш, Георгій Почепцов, Олександр Лещенко, Євгеній Калкатов, Вікторія Маремуха, Григорій Чапкіс, Володимир Ніколаєнко.

Тож абітурієнти ні на хвилину не вагалися у своєму виборі майбутнього вишу. Але найбільше їх вмотивувала зустріч із Михайлом Поплавським.

«Університет культури – європейська освітня корпорація. Гарантую вам якісну професійну підготовку, сучасний сервіс і незабутні студентські роки.

Ви є режисерами свого життя. Все залежить від вас, потрібно правильно ставити мету, наполегливо йти до неї, працювати та вірити в себе і своє майбутнє.

Будьте активними в інформаційному полі, комунікуйте зі світом, вивчайте іноземні мови та живіть на позитиві!

Щастя, миру, добра, щоб в душі і серці завжди була весна», – сказав Михайло Поплавський.

Море емоцій та позитивні враження справив на вступників богемний виш, до якого вже влітку вони планують вступати.

Влад Штепа з Харківської області мріє стати студентом Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. «Влітку я працював офіціантом в одному з ресторанів міста і про тонкощі сервісного обслуговування знаю зсередини. Але я хотів би здобути вищу освіту і стати професійним менеджером готельно-ресторанної справи, тож обов’язково буду вступати до Університету культури».

«Мені до душі спеціалізація «Дизайнер» на Факультеті дизайну і реклами», – запевняє Катерина Хнипель із Чернігівської області і додає, що «створювати щось нове, креативне – це моє справжнє покликання».

«Найбільше мене цікавить журналістика, бо я з дитинства люблю писати твори і вигадувати казки. До речі, під час екскурсії мені дуже сподобалися викладачі Факультету журналістики і міжнародних відносин, приємно було спостерігати, що між ними та студентами теплі і дружні відносини», – розповіла школярка Інна Гурська із Дніпропетровської області.

А от її однокласниця Альона Гродецька мріє бути студенткою авторського курсу Михайла Поплавського «Акули PR» і брати участь у проведенні різних pr-кампаній.

Усміхнені і бадьорі абітурієнти фотографувались з Михайлом Поплавським, брали автограф та дякували за насичений і яскравий День відкритих дверей в Університеті культури.

bottom-logo.png

Консультує:
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.