Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Ігор Миколайович Парфенюк

Ukraine and the world

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В Університеті культури відбулась II міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин». Організували захід Кафедра міжнародних відносин Факультету журналістики і міжнародних відносин та Департамент міжнародного співробітництва.

У ході конференцій було порушено ряд актуальних питань міжнародної культурної співпраці та практики охорони культурної спадщини в Україні та світі.

Також науковці з університетів Польщі, Чехії, Румунії, Кувейту мали нагоду обговорити з представниками посольств Сполучених штатів Америки та Делегації ЄС в Україні головні аспекти культурної дипломатії, міжнародних економічних відносин, перспектив розвитку сучасного міжнародного права, соціологічних досліджень в галузі міжнародних відносин.

Відкрив пленарне засідання конференції і наголосив на співпраці Університету культури із закордонними навчальними закладами Михайло Поплавський: «Радий вітати вас на щорічній Міжнародній науково-практичній конференції «Україна і світ:теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин»! Впевнений, що Конференція стане черговим поштовхом до більш глибокого вивчення проблем міжнародного культурного співробітництва. Бажаю натхнення, наукових звершень та оптимізму!»

Надзвичайний і Повноважний Посол, кандидат політичних наук Київського національного університету культури і мистецтв Роман Безсмертний першим виступив із доповіддю на тему «Українсько-російська війна: геополітичний контекст», розкривши реалії нинішнього становища країни та подальшого розвитку конфлікту.

Він акцентував увагу на тому, що налагоджувати відносини повинен той представник країни, який вміє комунікувати, а не лише працювати з паперами.

Наступним свою доповідь на тему «ISSUE ON CULTURAL AND EDUCATION COOPERATION BETWEEN UKRAINE AND THE USA» презентував counsellor, Head of Political Section of the EU Delegation to Ukraine Fabio Della Piazza. Спікер зазначив, що Україна має амбіції, перспективи та можливості для того, щоб стати провідною країною Європейського Союзу.

Доктор політичних наук, доцент, завідувач Кафедри міжнародних відносин КНУКіМ Інна Костиря під час своєї промови зауважила:

«Для мене радість, що серед присутніх в залі – 85% студентів. Вони активні учасники глобального світового розвитку. Я хочу, щоб кожен із них став успішною самодостатньою особистістю».

На засіданні виступив також випускник Університету культури (1996 р.), доктор філософії Вищого інституту театральних мистецтв у Кувейті Almuwail Fadhel Abbas Abd Alnabi, який порушив тему «K.S. STANISLAVSKY «SYSTEM» IN THEATRE ATUDENTS’ PREPARATION INTERNATIONAL EDUCATION PRACTICES».

Ще одним почесним спікером був doktor nauk humanistyczych, Adiunkt, Katedre Ukrainoznawstwa, Wydzia Studiow Wiedzynarodowych i Politycznych, Uniwersytet Jagiellonski w Krakowie Rafal Kensek, котрий детально розповів про «EWOLUCJA POLSKO-UKRAINSKICH STOSUNKOW DWUSTRONNYCH W XXI WIEKU. POLSKA PERSPEKTYWA». Він підготував презентацію, яка була присвячена успішним періодам співпраці України та Польщі.

Доктор соціологічних наук, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Володимир Судаков розкрив у своїй доповіді 4 концепції розвитку українського суспільства:

Антологічна унікальність

Криза соціальної ідентифікації українців

Запровадження реформ

Адаптація до суспільних змін.

Конференція діяла за кількома тематичними напрямками у 8-ми секціях і була спрямована на встановлення конструктивного діалогу між учасниками:

Секція 1. Історико-теоретичні аспекти міжнародних відносин і сучасність.

Секція 2. Міжнародні відносини, зовнішня політика і дипломатія: сучасні виклики для України.

Секція 3. Культурна дипломатія та міжнародне співробітництво у сфері охорони культурної спадщини.

Секція 4. Сучасне міжнародне право: стан та перспективи розвитку.

Секція 5. Світове господарство та міжнародні економічні відносини.

Варто зазначити, що всі статті, подані науковцями, опубліковані у науковому журналі «Теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин», який реферуватиметься та відображатиметься в науково-метричних базах даних.

bottom-logo.png

Консультує:
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.