Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В Університеті культури гучно відсвяткували День вишиванки – величне самобутнє свято, що покликане зберігати споконвічні народні традиції.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

На базі Факультету режисури і шоу-бізнесу відбувся майстер-клас з PR культурних проектів, на якому побували студенти і нашого факультету.

Лекцію проводила Катерина Звєздіна, PR-директор Одеського міжнародного кінофестивалю, Української кіноакадемії та венчурного фонду TA Ventures.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Кафедра іноземної філології постійно залучає носіїв мови для проведення занять з іноземної на високому освітньому рівні. Цього тижня на запрошення професора Юлії Рибінської і викладача Юлії Холмакової до студентів третього курсу Факультету журналістики і міжнародних відносин завітав гість із Нью-Йорка.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

День відкритих дверей Університету культури – це подія всеукраїнського масштабу! Унікальна можливість для кожного абітурієнта детально ознайомитись із вищим навчальним закладом: поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом, студентами; відвідати престижні факультети та побувати в інноваційних навчальних аудиторіях.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В Університеті культури відбулась II міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин». Організували захід Кафедра міжнародних відносин Факультету журналістики і міжнародних відносин та Департамент міжнародного співробітництва.

Сторінка 1 із 2

bottom-logo.png
Талановитим вхід без черги!
Київ, Є. Коновальця, 36,
корпус №1, каб. 905
© 2018 Факультет журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ.