Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Ігор Миколайович Парфенюк

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Святкування Дня знань в Університеті культури завжди відрізняється яскравістю вражень, нових переживань, надій і несподіваних зустрічей. Початок навчального року – це свято викладачів, студентів і батьків, яке неймовірним дивом об’єднує всіх. Цей день завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбулась цікава зустріч у рамках творчого клубу Миколи Тимошика «Віч-на-віч з особистістю». Гостем став відомий журналіст Вадим Лубчак – головний редактор сайту UA/TV (канал іномовлення України).

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В Університеті культури відзначили свято здорового способу життя і фізичної культури – День спорту! Організаторами стали Спортивний клуб і Студентський парламент КНУКіМ.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Переймаєшся щодо вступу? Накопичилося безліч запитань? Мрієш потратити на авторський курс «Акули PR»? Прагнеш стати студентом найбогемнішого вишу країни?

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Наприкінці навчального року Студентський парламент КНУКіМ влаштував для молоді вишу незабутній і яскравий фестиваль.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В рамках соціально-освітнього проекту «Школа PRактиків» Кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики головний редактор топового жіночого онлайн-порталу «Хочу», випускниця Університету культури Анна Іваненко провела майстер-клас для студентів-піарників.

Сторінка 1 із 3

bottom-logo.png

Консультує:
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.