Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Наконечний Володимир Михайлович (міжнародні відносини)
Парфенюк Ігор Миколайович (реклама і зв'язки з громадськістю)
Досенко Анжеліка Костянтинівна (журналістика)

Кафедра PR і журналістики

Метою діяльності кафедри є формування професійних і свідомих фахівців з сучасним світоглядом і знаннями традицій духовної культури українського народу. Разом з вагомою теоретичною підготовкою студенти кафедри отримують цікавий практичний досвід, беручи участь в організації і проведенні рекламних кампаній,PR-заходів та інших подій університетського, національного і міжнародного значення.

Детально про кафедру

Кафедра була заснована в 1996 році і стала першою кафедрою в України, що почала підготовку фахівців зі спеціальності «Менеджер зв’язків з громадськістю». З 2007 року кафедра почала готувати фахівців з напряму підготовки «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Фахові дисципліни викладаються студентам, починаючи з 1-го курсу, і мають мету ознайомити їх з актуальними практичними, теоретичними та науково-прикладними основами реклами і паблікрілейшнз.

За роки свого існування кафедра випустила першокласних професіоналів у сфері реклами та журналістики. З метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу на кафедрі створено необхідну матеріально-технічну базу, застосовуються сучасні технічні засоби навчання та мультимедійні технології. У прес-центрі факультету регулярно відбуваються заходи науково-практичного спрямування, із запрошенням відомих спеціалістів реклами, PR-галузі та науковців.

Викладачі кафедри

Михайло Михайлович Поплавський

Завідувач кафедри PR і журналістики, доктор педагогічних наук, професор, корифей українського PR, повний кавалер ордена «За заслуги» (2000 р. — ІІІ ст., 2001 р. — II ст., 2007 р. — I ст.), лауреат національної премії «Людина року»(2008 р.), автор численних мистецьких проектів, зокрема: Всеукраїнського дитячого телеконкурсу «Крок до зірок»,Національної музичної премії «Українська пісня року»,батл-шоу «Наша пісня», Шевченківського вечора «Ми діти твої, Україно!», концертної програми до Міжнародного дня матері «Мамо, вічна і кохана», музичного телемарафону «Пісня об'єднує нас», що увійшов до «Книги світових рекордів Гіннеса», як «Найтриваліший пісенний марафон у світі»(110 год. 15 сек.).

Більше інформації

Михайло Михайлович очолює авторську школу лідерів. Автор численних майстер-класів: «Формула успіху», «PR-проект «Співаючий ректор як технологія»», «Схеми Поплавського, або бізнес на імені», «Лідерство як бренд» і т.д.. За допомогою технології «теорія стресу» та піар-проекту «Співаючий ректор» було досягнуто визнання університету культури, який ввійшов в п’ятірку кращих університетів Європи.

Михайло Михайлович набирає авторський курс «Акули PR». Підготовка нового покоління професіоналів сфери реклами та PR, топ-менеджерів 21 століття, у яких емоційний інтелект з творчо - прикладним характером – починає і виграє! Завідуючий кафедрою приділяє особливу увагу професійно-практичній підготовці студентів. На кафедрі організовуються і проводяться івенти, майстер-класи, фахові фестивалі, тренінги та воркшопи від професіоналів у сферах піар та журналістики, зірок Українського шоу-бізнесу та політичних лідерів.

«Кафедра PR була першою(1996р.) і залишається кращою!» - Михайло Поплавський.

Досенко Анжеліка Костянтинівна
Досенко Анжеліка КостянтинівнаКандидат наук із соціальних комунікацій, доцент з/н

Васьків Микола Степанович
Васьків Микола СтепановичДоктор філологічних наук, професор

Парфенюк Ігор Миколайович
Парфенюк Ігор МиколайовичКандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач

Зикун Наталія Іванівна
Зикун Наталія ІванівнаДоктор наук з соціальних комунікацій, доцент

Воронова Вілєна Володимирівна
Воронова Вілєна ВолодимирівнаДоцент з/н

Гарачковська Оксана Олександрівна
Гарачковська Оксана ОлександрівнаДоктор філологічних наук, доцент, професор з/н

Полісученко Анна Юріївна
Полісученко Анна ЮріївнаКандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач

Харів Людмила Мечиславівна
Харів Людмила МечиславівнаСтарший викладач, доцент з/н

Бикова Ольга Миколаївна
Бикова Ольга МиколаївнаКандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач

Кулаковська Вікторія Валеріївна
Кулаковська Вікторія ВалеріївнаКандидат культурології, старший викладач

Онкович Артем Дмитрович
Онкович Артем ДмитровичКандидат педагогічних наук, доцент

Миколаєнко Алла Юріївна
Миколаєнко Алла ЮріївнаКандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач

Таран Людмила Володимирівна
Таран Людмила ВолодимирівнаСтарший викладач

Кочубей Лариса Олександрівна
Кочубей Лариса ОлександрівнаДоктор політичних наук, професор

Ситник Олексій Валерійович
Ситник Олексій Валерійович Кандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач

Дмитренко Наталія Вячеславівна
Дмитренко Наталія ВячеславівнаКандидат філологічних наук, доцент

Рибаченко Віктор Федорович
Рибаченко Віктор ФедоровичЗаслужений працівник культури України, старший викладач

Соломатова Вікторія Василівна
Соломатова Вікторія ВасилівнаКандидат історичних наук, доцент

Пустотін Вадим Станіславович
Пустотін Вадим СтаніславовичСтарший викладач

bottom-logo.png

Зв'язки з громадськістю (PR):
Парфенюк Ігор Миколайович

Журналістика:
Досенко Анжеліка Костянтинівна

Міжнародні відносини:
Наконечний Володимир Михайлович

© 2018 Факультет журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ.