Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
Наконечний Володимир Михайлович (міжнародні відносини)
Парфенюк Ігор Миколайович (реклама і зв'язки з громадськістю)
Досенко Анжеліка Костянтинівна (журналістика)

Кафедра міжнародних відносин

Міжнародні відносини – вагома складова партнерства з виробниками та споживачами, клієнтами та співробітниками. Такі керовані міжнародні інформаційні зв'язки є необхідними в адекватному своєчасному реагуванні, організації й проведенні моніторингу та прогнозуванні подій в умовах швидкої зміни політичного, економічного середовища.

Детально про кафедру

Кафедра міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв заснована в 2007 р. Вона готує бакалаврів та магістрів за освітнім напрямом «Міжнародні відносини». Раніше подібну діяльність розвивала кафедра міжнародного культурного співробітництва, досвід роботи якої повною мірою врахувала й успадкувала новостворена кафедра міжнародних відносин, осмислюючи своє головне покликання і завдання у контексті міжнародної політики України у сфері культури та інформації.

Усі курси професорів і викладачів кафедри забезпечені методичними матеріалами: програмами, розробками до семінарських занять тощо. Колектив кафедри активно бере участь у створені підручників та навчальних посібників нового покоління. Велика увага надається вивченню іноземних мов, проводяться зустрічі з представниками іноземних держав.

Викладачі кафедри

Костиря Інна Олександрівна

Завідувач кафедри міжнародних відносин, доцент, доктор політичних наук, Заслужений працівник культури України. У 2008 році закінчила Національну Академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». Захистила дисертацію на тему: «Політико-ідеологічні пріоритети управління культурою в період розбудови української держави». Автор понад 50-ти статей та навчальних посібників: «Інформаційно-аналітична діяльність у міжнародних відносинах», «Сучасні політико-ідеологічні пріоритети управління культурою в Україні» та ін. Працювала в Апараті Верховної Ради України, забезпечуючи організаційну роботу на законодавчому рівні по здійсненню низки законопроектів та програм. Напрям наукових досліджень: політологія, міжнародні відносини, геополітика та геостратегія.

На кафедрі викладає дисципліни «Вступ до фаху», «Дипломатична і консульська служба», «Дипломатична робота та багатостороння дипломатія».

Ластовський Валерій Васильович
Ластовський Валерій ВасильовичДоктор історичних наук, професор

Степко Олександр Михайлович
Степко Олександр МихайловичКандидат політичних наук, доцент

Лікарчук Дар’я Сергіївна
Лікарчук Дар’я СергіївнаКандидат політичних наук, доцент з/н

Ревенко Анатолій Дмитрович
Ревенко Анатолій ДмитровичКандидат економічних наук, доцент

Немеш Анна Миколаївна
Немеш Анна МиколаївнаАсистент

Карасьова Наталія Анатоліївна
Карасьова Наталія АнатоліївнаДоктор економічних наук, доцент

Андрієнко Петро Павлович
Андрієнко Петро ПавловичКандидат технічних наук, дипломатичний ранг Надзвичайний і Повноважний Посланник, професор з/н

Наконечний Володимир Михайлович

Адамович Інна Володимирівна
Адамович Інна ВолодимирівнаАсистент

bottom-logo.png

Зв'язки з громадськістю (PR):
Парфенюк Ігор Миколайович

Журналістика:
Досенко Анжеліка Костянтинівна

Міжнародні відносини:
Наконечний Володимир Михайлович

© 2018 Факультет журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ.